Videoobhliadka nehnuteľnosti a 3D virtuálna prehliadka

Ešte pred niekoľkými rokmi sa byty, domy a pozemky predávali len na základe referencií, tlačených inzerátov a reklamných bannerov/pútačov na nehnuteľnosti. Doba však pokročila a máme tu nové možnosti ako zaujať kupujúceho klienta na realitnom trhu. Jednou z možností je práve videoobhliadka alebo 3D virtuálna prehliadka nehnuteľnosti.

Prečo videoobhliadka?

Trendom v dnešnej dobe je internet. Využime tieto možnosti naplno…

Fotografie nehnuteľnosti


Kvalitné fotografie boli postačujúce možno pred  pár mesiacmi. Ja, ako profesionálny realitný maklér viem, že aktuálne pri predaji nehnuteľnosti na realitných portáloch a sociálnych sieťach len fotografie nestačia.

Video nehnuteľnosti


Trendom na sociálnych sieťach ako Facebook, Instagram alebo Youtube sa stalo video nehnuteľnosti alebo videopríbeh nehnuteľnosti. Ponuka nehnuteľností si tento spôsob inzercie vyžiadala taktiež. Videoobhliadka nehnuteľností je stále viac a viac obľúbená.

Aké sú výhody videa nehnuteľnosti?


  • Návšteva nehnuteľnosti v akomkoľvek čase a na akomkoľvek mieste
  • Záujemca nehnuteľnosť dokonale pozná ešte pred jej osobnou obhliadkou
  • Ponuka má popredné pozície vo vyhľadávaní na Google
  • Inzeráty s video obhliadkou zvýšia efektívnosť návštev o 60%
  • Náskok pred konkurenčnými inzerátmi

3D virtuálna prehliadka nehnuteľnosti

D virtuálna prehliadka nehnuteľnosti nám pomôže ušetriť môj a zároveň klientov čas so zbytočnými osobnými obhliadkami. Je to perfektný filter potencionálnych kupujúcich. Kupujúci sa môže Vašou nehnuteľnosťou prejsť na akomkoľvek mieste a stačí mu na to počítač, tablet alebo smartfón s internetovým pripojením.

Šetrič času, filter klientov

3D virtuálna prehliadka je momentálne najmodernejší spôsob prezentácie nehnuteľnosti. Nehnuteľnosti ponúkané touto formou majú 10-krát väčšiu sledovanosť, ako nehnuteľnosti prezentované len za pomoci fotografií. Najväčšou výhodou je, že si nehnuteľnosť viete pozrieť v akomkoľvek čase a z akéhokoľvek miesta.

Týmto spôsobom sa šetrí Váš čas a náklady. Fyzickú obhliadku nehnuteľnosti vykoná len záujemca, ktorý má reálny záujem o Vašu nehnuteľnosť a je dokonale oboznámený s každým jej kútom.