Plánujem kupovať nehnuteľnosť hypotekárnym úverom. Je ten správny?

Ak máte predschválený úver v banke asi sa cítite dobre a pravdepodobne pre banku niečo znamenáte. Tým pádom by ste mali dostať tie najlepšie podmienky na finančnom trhu. Ale je tomu naozaj tak?

Hypotekárna analýza a moji klienti

Banka je podnikateľ a ten potrebuje zarobiť ale prečo by mala zarábať práve na Vás? Mojim klientom vybavím tie najlepšie podmienky pre získanie hypotekárneho úveru v banke. Ako? Vyjednávam!

Prečo si dať poradiť?

Samozrejme nikoho do ničoho nikdy nebudem tlačiť a preto moji klienti vedia, že som kvalitný v sektore financií. Na základe mojej šesť ročnej praxe ako finančný agent mám odpovede na otázky a hlavne na konšpirácie mám argumenty!

Nečakajte v rade!

Svojim klientom zabezpečím maximálny komfort pri vybavovaní hypotekárneho úveru a pri úkonoch potrebných pre získanie financií na kúpu nehnuteľnosti. Všetky potrebné dokumenty pripravím a klientom prinesiem na podpis, alebo si s nimi dohodnem osobné stretnutie v mojej kancelárií.

V čom som iný ako hypotekárny špecialista banky??? Som nezávislý.

Väčšinou zamestnanci banky prešli úvodným školením, kde dostali informácie o produktoch, ktoré banka poskytuje, že sú najlepšie. POZOR no nie vždy je to tak! Veľa dnešných zamestnancov bánk si to aj uvedomuje, ale nepovie Vám to. Pýtate sa prečo? Je to jednoduché. Odpoveď znie: PENIAZE! Každý zamestnanec banky má za každú uzatvorenú zmluvu odmeny/prémie. Presne preto Vám nepovie po hodine, aby ste išli vedľa do inej banky (kde by ste mohli dostať lepšie podmienky napríklad k hypotekárnemu úveru) a ak áno, tak klobúk dolu. Týmto som chcel len povedať: ,,Som nezávislý odborník a preto Vám zabezpečím banku s najlepšími podmienkami pre Vás k hypotekárnemu úveru alebo pôžičky.“

Ako teda pracujem?