Novostavba alebo nehnuteľnosť v pôvodnom stave na predaj?

Máte záujem predať nehnuteľnosť za čo najvyššiu trhovú cenu
a zároveň čo najrýchlejšie?

Prázdne novostavby sú ako domy bez duše a nehnuteľnosti v pôvodnom stave sú ako opustené lode na dne oceánu.

Čo je vizualizácia interiéru?


Ako realitný maklér som sa už viac krát stretol s kupujúcimi klientmi, ktorí mali problém si predstaviť dispozičné riešenie v novostavbe na predaj. Pri starších nehnuteľnostiach to bolo často krát podobne. Preto, ako jediný realitný maklér vo svojom okolí ponúkam vizualizácie interiéru. Vizualizácie interiéru oslovia o 180% viac potencionálnych kupujúcich ako fotografie prázdnej miestnosti alebo nehnuteľnosti v pôvodnom stave. Samozrejme v popise nehnuteľnosti uvádzam, že ide o vizualizácie interiéru, aby som nezavádzal klientov.


Ako postupujeme pri vytvorení vizualizácie interiéru?


Na vypracovanie vizualizácie interiéru mám v tíme profesionálnu interiérovú dizajnérku, ktorá študovala interiérový dizajn na vysokej škole. Navrhne pre akúkoľvek nehnuteľnosť vhodné dispozičné riešenie a vypracuje návrhy miestností. Vizualizácie dokážeme vytvoriť z :

  • pôdorysu nehnuteľnosti
  • nehnuteľnosť si naskenujeme
  • nehnuteľnosť si zameriame

Moja firma vie zabezpečiť od vizualizácie interiéru až po nábytok na mieru.


Čo využívame pri vypracovaní vizualizácií.


V prvom rade je to oboznámenie sa so stavom nehnuteľnosti, jej dispozičným riešením a umiestnením nosných priečok. Ďalej pracujeme so skenovacím zariadením na zameranie miestností. Dizajnérka vypracuje vizualizácie na mieru pre každú miestnosť a s vizualizáciami zaútočíme na trh s nehnuteľnosťami. Služba interiérový dizajn mi zefektívnila predaj novostavieb vo vyhotovení štandard alebo holodom a holobyt. Zároveň som veľmi rád, že môžem ponúknuť kupujúcim nový pohľad na bývanie snov.


Interiérový dizajn pre novostavby


Príprava na predaj nezariadenej nehnuteľnosti je spravidla náročnejšia. Úlohou je ukázať kupujúcemu potenciál priestoru. Môj tím Vám pomôže aj v tomto prípade, vďaka čomu predáte Vašu nehnuteľnosť za vyššiu cenu ako keby bola nezariadená.


Vizualizácie pre developerov


Môj tím vie zabezpečiť kvalitné vizualizácie aj pre developerov a postaviť na vizualizáciach silný marketing a reklamu. To mi zabezpečí rýchly predaj nehnuteľnosti za najvyššiu možnú cenu.


Máte záujem o vizualizáciu interiéru?