Realitný marketing

Marketing je pre mňa téma, v ktorej sa neustále zdokonaľujem. Stále hľadám nové možnosti ako zjednodušiť, ale napriek tomu zefektívniť predaj nehnuteľností mojich klientov. Ako jeden z mála realitných maklérov ponúkam možnosť prezentácie nehnuteľností formou vlastnej webovej stránky, 3D prehliadky, nasnímania nehnuteľnosti dronom alebo vytvorením vizualizácie interiéru. Dôležité je počúvať priania klientov a zvoliť správnu stratégiu k úspešnému predaju.

Profesionálny marketing, gro úspešného predaja

V dnešnej dobe len inzerovať fotografie nestačí. Vaša nehnuteľnosť musí mať príbeh!

Vizualizácia
Interiérový dizajn


Jedná sa o vytvorenie vizualizácie interiéru nehnuteľnosti s dôrazom na dizajn a efektívnu prezentáciu. Ľudia sa často rozhodujú na základe prvého dojmu, ktorý si človek vytvára hneď na začiatku v priebehu 7 sekúnd. Vizualizácie interiéru, fotografie, videoobhliadka a videopríbeh Vašej nehnuteľnosti zanechá v kupujúcom silnú emóciu. A práve vzbudenie pozitívnej emócie u kupujúceho je základ úspešného predaja nehnuteľnosti.


Fotografie


Predstavte si, že ste kupujúci, ktorý intenzívne hľadá nehnuteľnosť svojich snov. Vaše vysnívané bývanie hľadáte na internete a prechádzate inzertné portály hore-dole. Všade tmavé nekvalitné fotografie, fotografie tvorené mobilným telefónom, ktoré Vás moc neoslovia. Jednoducho hľadáte ihlu v kope sena. Nehnuteľnosť, ktorá by Vás upútala. Zrazu objavíte inzerát, ktorý je niečim iný a zvedavosť Vás prinúti aby ste si o nehnuteľnosti prečítali viac informácií.


Videoobhliadka
Dron video


Trendom na sociálnych sieťach ako Facebook alebo Instagram sa stalo video. Ponuka nehnuteľností na realitnom trhu si tento spôsob inzercie tiež vyžiadala. Videoobhliadka nehnuteľnosti je stále viac a viac efektívna a obľúbená u klientov.


Vlastný web nehnuteľnosti


Pripravím jedinečnú webovú stránku s pútavým textom o Vašej nehnuteľnosti, ktorá posilní našu marketingovú kampaň.


3D virtuálna prehliadka


3D virtuálna prehliadka je momentálne najmodernejší spôsob prezentácie nehnuteľnosti. Nehnuteľnosti ponúkané touto formou majú 10-krát väčšiu sledovanosť, ako nehnuteľnosti prezentované len za pomoci fotografií. Vašu nehnuteľnosť si vie potencionálny kupujúci pozrieť a zmerať v akomkoľvek čase a z akéhokoľvek miesta. 


Sociálne siete


Ponuka Vašej nehnuteľnosti „zaplaví“ internet. Inzerát zviditeľníme platenou reklamou na realitných portáloch ako sú nehnutelnosti.sk, topreality.sk. Nevynecháme sociálne siete FacebookInstagram a Youtube.


Spolupracujem s realitnou kanceláriou roka 2018 a 2019


Spolupracujem s REALITNOU KANCELÁRIOU ROKA 2018 a 2019, vďaka čomu sa môžem oprieť o stabilnú realitnú kanceláriu pri riešení akéhokoľvek nového projektu. Svoju prácu robím profesionálne a to, čo robím má zmysel. DELTA PROPERTY sleduje trendy a učí sa od celosvetovo uznávaných spoločností. Snažíme sa priniesť nový pohľad na svet nehnuteľností.