Referencie a odporúčania


Maria Rydziova

S prácou pána inžiniera Grunty, sme s manželom veľmi spokojní, je mimoriadne ústretový, milý, trpezlivý, úctivý voči klientovi. Je vidieť, že práca ho baví, že je to jeho koníček. Odporúčame zveriť do jeho rúk kúpu, alebo predaj nehnuteľností, pôdy, bytu. Ďakujeme za expresné vybavenie našej požiadavky.

Rating: 5 out of 5.

Dominika Štefkovičová

S pánom Gruntom sme boli nadmieru spokojný. Kupovali sme cez neho nehnuteľnosť a jeho prístup bol skvelý a profesionálny.Snažil sa nám po všetkých stránkach vyhovieť a tiež vo všetkom poradiť. Z našej strany veľká spokojnosť, môžeme len odporúčiť.

Rating: 5 out of 5.

Lukáš Mikulik

Odporúčam dá sa spoľahnúť zodpovedný prístup, aj pri komplikaciach s úverom bolo ku mne pristupovane zhovievavo k mojej spokojnosti aj k spokojnosti predávajúcich ústretový, výborná komunikácia. Odporúčam. Ak budem predávať nehnuteľnosť prvá voľba na koho sa obrátim keď budem stým potrebovať pomôcť.

Rating: 5 out of 5.

David Šišovský

Výborný človek a hlavne profesionál. Pán grunta nemal problém sa časovo prispôsobiť a vždy našiel riešenie aby sme boli spokojný a kúpa prebehla hladko. Vrelo odporúčam.

Rating: 5 out of 5.

Klaudia Vaňková

Veľká spokojnosť s realitnou kanceláriou. Špeciálne ďakujem p. Ing. Gruntovi za jeho vždy profesionálny, milý a ľudský prístup. Jednal korektne, ústretovo a rýchlo. Obhliadky vždy oznámené vopred a nehnuteľnosť vždy nachystaná a vyčistená. Krásne spracovanie fotodokumentácie a perfektná 3D realizácia. Predaj dopadol k mojej veľkej spokojnosti i s milou pozornosťou pre mňa ako i pre najmenšieho kupujúceho :-). Túto realitnú spoločnosť vrelo odporúčam.

Rating: 5 out of 5.

Marián Tichý

Perfektná spolupráca, ochota, trpezlivosť a hlavne profesionalita, jednoducho super, pretože pán Grunta sa snaží svoju prácu robiť na 120% a vždy mu ide o to, aby boli všetky strany spokojné!

Rating: 5 out of 5.

R. Denke

S potešením a bez akýchkoľvek obáv musím a zároveň chcem vyzdvihnúť profesionálny prístup p. Gruntu. Ochota a osobný záujem, ktoré p. Grunta prejavoval počas celej doby realizácie obchodu sa v súčasnosti len tak nevidia. Pomyselný klobúk dávam dolu a v prípade potreby riešiť niečo ohľadom nehnuteľností sa s plnou dôverou na p. Gruntu obrátim opäť. Ďakujem za pomoc a spoluprácu…👍👏

Rating: 5 out of 5.

Maroš Stano

Dobrý deň, radi by sme ako spokojní klienti touto cestou odporučili využiť služby spoločnosti Delta Property. Kompletne celý proces kúpy bytu, financovanie a dokonca aj poistenie nehnuteľnosti riešil p. Grunta. Radi by sme vyzdvihli jeho ústretovosť a niekedy aj trpezlivosť pri našich otázkách. Vždy všetko, pokiaľ to bolo možné, dopredu vysvetlil a určite Vás neodbije 1-2 vetami. Celý „obchod“ sa niesol v duchu ľudského prístupu a priateľskej atmosféry, nešlo o žiadne strojené rečičky a naučené formulky. To, čo sa povedalo sa aj dodržalo! A aj napriek mnohým nečakaným prekážkam, ktoré boli spôsobené koronakrízou, a to naozaj neboli malé problémy, sa podarilo obchod dotiahnuť do konca k spokojnosti všetkých zúčastnených strán! Fľaša šampanského ako darček do nového bytu bol príjemnym prekvapením na konci celého procesu. Ďakujeme a prajeme veľa spokojných klientov! Spokojní klienti M+V.

Rating: 5 out of 5.

Pavol Bažány

Prostredníctvom p. Gruntu sme kupovali byt v Novej Dubnici. Taktiež sme s ním riešili aj hypotéku na byt a poistenie bytu. Všetky potrebné papiere nám doniesol až ku prahu domu, všetko nám vysvetlil a najlepšie bolo že som nemusel ísť do XY pobočiek riešiť ponuky úverov a poistiek. Vďaka p. Gruntovi sme si so ženou ušetrili nemalé starosti s výberom vhodnej banky.
Po kúpe za nás vybavil aj kataster a OSBD čiže nemusel som si brať voľno v práci nakoľko by som to nestíhal.
Ked budem musieť riešiť úver alebo čokoľvek ohľadom nehnuteľností tak viem komu sa mám ozvať.

Rating: 5 out of 5.

Silva Kubičková

Veľmi príjemné vystupovanie a veľmi seriózna firma. Bez problémov vyriešili každý problém a splnili každú požiadavku. Ešte raz veľká vďaka.

Rating: 5 out of 5.

Jakub Pekárik

Veľká spokojnosť so službami 

Rating: 5 out of 5.

Martin Vetro

Profesionálny prístup a veľmi odborné rady , 100% odporúčam ! 

Rating: 5 out of 5.

Mičl Grant

Profesionalita a efektivita na 110%. Odporúčam!

Rating: 5 out of 5.

Martin Čermák

100% spokojnosť, super prístup

Rating: 5 out of 5.

Peter Poláček

Šikovní mladí ľudia, ktorí rozumejú tomu čo robia a robia to profesionálne..maximálna spokojnosť.

Rating: 5 out of 5.

Martin Galko

Veľmi prijemne vystupovanie , vybavovali nám hypotéku , maximálna spokojnosť , preverili všetky dostupné ponuky a vybrali tu najvýhodnejšiu , takisto čo sa týka vybavenia poistenia a nahlásenia poistnej udalosti hneď nahlásil obvolal čo bolo treba a dotiahli sme to do úspešného konca , môžem len odporučiť

Rating: 5 out of 5.

Adriána Faturová

Úžasný prístup, všetko vypracované do detailu, vyhoveli všetkým požiadavkám, ktoré sme mali. Skvelá pomoc s kúpou reality aj s jej financovaním. Za nás maximálna spokojnosť.

Rating: 5 out of 5.

Jaroslav Horný

Maximálna spokojnosť. S manželkou sme oslovili Byvakom pomoc pri vybavení hypotéky bez starostí, návrh a vizualizácia komplet miestností podľa našich predstáv všetkým maximálne doporučujem

Rating: 5 out of 5.

Natália Brezovská

Z vlastnej skúsenosti môžem len odporučiť. Najlepšie sa spolupracuje s ľuďmi, ktorí vedia čo robia a veria tomu. 100% spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť a znalosť v odbore…Ďakujem 👍

Rating: 5 out of 5.

Juraj Galko

Profesionálny prístup. Veľká spokojnosť. Môžem len odporúčať. Pozdravujem vedúceho 😁😁😁. Maximálna spokojnosť.

Rating: 5 out of 5.

Patrik Török

Presne takto si predstavujem ľudí, ktorých práca je zároveň aj ich koníčkom. Perfektná práca, ktorú môžem len odporučiť. Len tak ďalej 👍

Rating: 5 out of 5.

Tomáš Šiveň

Vynikajúci prístup a jednanie p. Gruntu, môžem každému len odporučiť. Ochotne poradil a vždy zodvihol telefón pri akýchkoľvek nejasností. Ďakujem aj za vybavenie všetkých administratívnych záležitosti.môžem vás smelo odporúčať.

Rating: 5 out of 5.

Ľubomír Šagul

Spolupráca s Vami bola vysoko profesionálna. Bolo vidieť, že sa na realitnom trhu orientujete naozaj výborne. Ak by náhodou niekto v mojom okolí zvažoval kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, môžem vás smelo odporúčať.

Rating: 5 out of 5.

Silvia Trenčianská

Oceňujem profesionálny prístup a hlavne rýchlosť. Realitná kancelária ponuka komplexné služby, či už ide o samotný predaj, kúpu nehnuteľnosti až po vybavenie hypotekárneho úveru. Odporúčam na 100% a určite sa v budúcnosti znova obrátim na p. Gruntu.

Rating: 5 out of 5.

Martin Denko

Seriózne jednanie a ochota pomôcť v maximálnej miere.

Rating: 5 out of 5.

Filip Šedivý

Kvalita, Odozva, Profesionalita.

Rating: 5 out of 5.

Jozef Pekár

Rating: 5 out of 5.