Správne oceniť nehnuteľnosť sa vyplatí

Predaj nehnuteľnosti so správne určenou cenou trvá 7-21 dní.

Postup pre ocenenie nehnuteľnosti

Aká je cena môjho domu, bytu alebo inej nehnuteľnosti? To sa pýta každý, kto chce predať svoju nehnuteľnosť. Väčšinou sa na vec predávajúci pozerá len ako predávajúci, alebo si berie príklad so suseda, ktorý nehnuteľnosť predáva už roky a to je chyba. Žiaľ, kupujúceho nezaujíma citová väzba predávajúceho, všetky tie spomienky, hodiny strávené pri rekonštruovaní bytu a ani to, koľko peňazí predávajúci potrebuje na kúpu nového bývania. Pripraviť ocenenie nehnuteľnosti nie je jednoduché. Skúsený realitný maklér má nezávislý pohľad na nehnuteľnosť. Vychádza z aktuálnej trhovej hodnoty na realitnom trhu a samozrejme berie do úvahy množstvo faktorov, čo Vás ako vlastníka bytu nemusí v danej chvíli napadnúť.


Ocenenie nehnuteľnosti Ing. Martin Grunta

Dôležité sú prvé dva týždne

Štúdie dokázali, že v prípade správneho ocenenia nehnuteľnosti prichádza najviac potencionálnych kupujúcich. Už v prvom a druhom týždni, respektíve prvý mesiac od začiatku predaja. Nastavenie úvodnej ponukovej ceny je veľmi dôležité. Štýl – skúsme a uvidí sa, môže spôsobiť úplne opačný efekt a celému realitnému obchodu uškodiť. A aj keď v konečnom dôsledku pôjdete nižšie s cenou, alebo dokonca pod cenu, tak kupujúci Vašu nehnuteľnosť budú poznať a budú ju mať v sebe zafixovanú ako nehnuteľnosť, ktorú už videli a ktorej už povedali raz NIE.


Osobné ocenenie nehnuteľnosti

Ocenenie nehnuteľnosti Vám spravím hneď po prvom osobnom stretnutí. Používam prepracovaný systém analýz. V prvom rade využívam komparatívnu metódu, pri ktorej porovnávam viaceré podobné nehnuteľnosti v určenej lokalite. Som profesionálny realitný maklér a rád Vám poradím.


Profesionálny marketing - Realitný maklér Martin Grunta Trenčín

Stratégia je základ úspechu

Môj systém práce zabezpečí rýchly a efektívny predaj domu, bytu, pozemku. Nakoľko vediem progresívnu pobočku realitnej kancelárie DELTA PROPERTY v Trenčíne a spolupracujem s DELTA PROPERTY tímom po celom Slovensku. Neustále narastá databáza mojich aktívnych kontaktov, ktorým viem nehnuteľnosti ponúknuť a predať. Jednou z mojich konkurenčných výhod je, že som mladý, vzdelaný, flexibilný a hlavne vždy profesionálne pripravený odprezentovať Vašu nehnuteľnosť kupujúcim.


Máte záujem o ocenenie nehnuteľnosti