Nájdem Vám nehnuteľnosť, ktorú hľadáte. Vo väčšine prípadov som na základe skúseností schopný vyjednať lepšiu cenu oproti ponúkanej cene.

Postup pri službe agent kupujúceho

Získam pre Vás najlepšie podmienky na základe mojich skúseností.

Osobné stretnutie

Pri osobnom stretnutí si vypočujem Vaše požiadavky a podrobne si ich zapisujem. Následne začínam prieskum realitného trhu v danej lokalite.

Prieskum trhu

Na základe Vašich požiadaviek a snov „vyselektujem“ pre Vás najvhodnejšie ponuky, ktoré sú aktuálne dostupné. Ďalej mám prístup k ponukám, ktoré nie sú verejné, no častokrát sú najzaujímavejšie.

Profesionálne obhliadky

Na každú obhliadku som dokonale pripravený. Preverím za Vás technický stav a právny stav nehnuteľnosti, upozorním na pozitíva a negatíva každej ponuky.

Vyjednanie kúpnej ceny

Na základe mojich vedomostí a praxe viem vyjednať lepšiu cenu ako klient. Preto komunikáciu s predávajúcim alebo s maklérom predávajúceho nechajte na mňa.

Financovanie

Vďaka môjmu finančnému poradcovi Vám pomôžem pri výbere hypotekárneho úveru a zabezpečíme Vám najlepšie podmienky v banke. Ďalej pripravíme potrebné poistenie nehnuteľnosti a domácnosti pre vinkuláciu.

Právna ochrana

Technický stav je podstatný, ale ešte podstatnejší je stav právny. V spolupráci s advokátmi preverím nehnuteľnosť tak, aby nenastalo žiadne nepríjemné prekvapenie. Advokátska kancelária sa postará o prekontrolovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie. Revízia Rezervačnej zmluvy, Zmluvy o budúcej zmluve, Kúpnej zmluvy je samozrejmosťou.

Deň D“ – Úrady vybavím za Vás

Som pri Vás v deň podpisu kúpnej zmluvy a úverovej zmluvy v banke, idem s Vami k notárovi, kontrolujem celý priebeh obchodu. Aj podpisovanie záložných zmlúv a kúpnych zmlúv má svoju správnu postupnosť. Ušetrím Vám čas, aby ste nemuseli behať po úradoch.

Až po odovzdanie kľúčov

Sme tesne pred koncom obchodného prípadu, ale treba ešte dotiahnuť pár vecí do konca. Asistujem Vám pri protokolárnom odovzdaní, prepise u dodávateľov energií a médií.

Referencie

Po ukončení všetkých potrebných úkonov spojených s predajom nehnuteľnosti si poprosím Vaše recenzie.